Güvenilir

edX eğitici uygulamalar: e okul, e kurs, dersler

apps
10.71MB
Mağazadan İndirilenler 3k - 5k
Sürüm 2.15.2 2 hafta önce

edX eğitici uygulamalar: e okul, e kurs, dersler açıklaması

SADECE ÖĞRENMEYİN, KARİYERİNİZDE İLERLEYİN.

EdX'in e-okulu; dünyanın en iyi üniversite, yüksekokul ve eğitim enstitülerinin sunduğu online kursları mobil cihazınıza getiriyor. EdX, önde gelen eğitici uygulamalardan biridir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yeni yetenekler öğrenebilmenizi sağlar.

Büyüyen profesyonel alanlar üzerine sunulan online kurslarla en çok talep edilen yetenekleri öğrenip çalışarak kariyerinizde ilerleyin. Bu alanlar arasında bilgisayar bilimi dersleri, bilgisayar programcılığı, mühendislik, iş yönetimi, sanat, diller, politika, matematik, vb. yer almaktadır. Özelleştirilmiş eğitim metotlu online öğrenme sayesinde, sınıf, ayağınıza kadar gelmektedir.

E-OKUL: ONLİNE KURSLARI NASIL İSTİYORSANIZ ÖYLE SUNUYORUZ

EdX'in online öğrenimi, aşağıdaki özelliklerle derslerinize kendi hızınızda çalışabilme olanağını sunuyor:

• Python, muhasebe ve diğer konuların online sınıflarını canlı izleyerek e-kurslarla sertifika ya da üniversite kredisi kazanın. Uygun zamanınızda İngilizce ya da programlama öğrenmek gibi faaliyetleri gerçekleştirin.

• Online kursları indirerek NE ZAMAN İSTİYORSANIZ o zaman izleyin; sınıfa gerek yok

• Derslerde ilerlerken küçük test ve sınavlarla bilgilerinizi sınayın

• Kurs duyurularına ve dağıtılan materyallere bakın

• Gelişmiş Arama sayesinde bilimden uygulama yapmaya ve işe kadar istediğiniz tüm çalışma alanlarında online kurs bulabilirsiniz

ONLINE KURSLAR ŞU KONULARI İÇERİR:– Python dersleri, C++, Java ve diğerleri. Bilgi işlem, bilgisayar programcılığı, teknoloji ve siber güvenlik konularındaki dersleri eksiksiz öğrenin.- Kurslar; pazarlama, ekonomi, bilişim teknolojisi, girişimcilik ve diğer konulardadır.- Liseden yüksekokul seviyesine kadar uzanan matematik dersleriyle kalkülüs, istatistik ve cebir alanlarındaki yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkarın.- En iyi online kurslar; biyoloji, kimya, robot teknolojisi ve diğer çeşitli mühendislik alanlarında sunulmaktadır.- İspanyolca, Mandarin dili, Fransızca ve hatta işaret dilini öğrenin. Kendi hızınızda İngilizce öğrenin.

• En iyi eğitim enstitülerinden sanat, hukuk, politika, tarih ve diğer bir çok konu dahil olmak üzere, diğer yüzlerce ek konuda dersler sunulmaktadır.

UZMANLARDAN ÖĞRENİN

EdX'in online kursları, dünyanın en iyi üniversite, yüksekokul ve akademik enstitülerinde çalışan uzman ve profesörler tarafından öğretilmektedir. Harvard Üniversitesi, MIT, UC Berkley, Microsoft, Columbia Üniversitesi ve diğer birçok kurumdaki uzmanlar tarafından öğretilen e-kurslarla eğitim ve öğreniminizi zenginleştirin. EdX öğrenim uygulamalarıyla istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde en iyi eğitimin tadını çıkarın.

BUGÜN EDX'İN ÜCRETSİZ KURSLARINI DENEYİN!

EDX HAKKINDA

EdX; iş arayanlar, profesyoneller, öğrenciler, öğretmenler, evde eğitim görenler, yüksekokul ya da üniversite için hazırlık yapanlar ve de profesyonel ve devamlı eğitim için yeteneklerini geliştirmek isteyen herkes için Toplu Açık Online Kurslar (MOOC) sunan ve kâr amacı gütmeyen bir kurumdur. Ücretsiz eğitim almak isteyen ve öğrenme aşkıyla yanıp tutuşan herkes, bu ücretsiz öğrenim uygulamasıyla kurslara katılmaktan, sınıf videolarını izlemekten ve talep gören yetenekleri kazanmaktan zevk alacak.

BİZİ ZİYARET EDİN: edx.org

BİZİ BEĞENİN: facebook.com/edx

BİZİ TAKİP EDİN: twitter.com/edxonline

Daha fazla göster

edX eğitici uygulamalar: e okul, e kurs, dersler için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

5
1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

edX eğitici uygulamalar: e okul, e kurs, dersler üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
edX eğitici uygulamalar: e okul, e kurs, dersler hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

Şikayet edX eğitici uygulamalar: e okul, e kurs, dersler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
apps mağaza avatarı
apps Mağaza 2.51M 2081.92M

edX eğitici uygulamalar: e okul, e kurs, dersler uygulamasına benzer uygulamalar indir

APK hakkında edX eğitici uygulamalar: e okul, e kurs, dersler bilgi

APK Sürüm 2.15.2
Uyumluluk Android 4.1.x+ (Jelly Bean)
Geliştirici edX


İndirme: edX eğitici uygulamalar: e okul, e kurs, dersler APK
İndir